Gokart-Park Chrzanów
Godziny otwarcia:         poniedziałek - piątek: 15:00 - 21:00         sobota - niedziela: 11:00 - 21:00

Tor i gokarty

TOR

Nasz tor kartingowy jest torem zewnętrznym o długości ponad 300 m, gdzie czas przejechania jednego okrążenia to niespełna 30 s. Tor został tak skonfigurowany aby zarówno kierowcy początkujący jak też bardziej zaawansowani mogli czerpać przyjemność z jazdy. Szerokość toru dochodząca do 7 m umożliwia nie tylko jazdę na czas ale także przeprowadzanie wyścigów. Dokładamy wszelkich starań aby zabawa była bezpieczna i jednocześnie dostarczała odpowiednią dawkę emocji.

Parametry toru i gokartów:

Długość toru: ponad 300 m
Szerokość toru: do 7 m
Nawierzchnia: kostka brukowa
Bandy: opony
Gokarty: Rimo EVO 6 - 6 szt
Pomiar czasu: Profesjonalny system TagHeuer wraz z oprogrmowaniem BielSoft, gwarantujące pomiar z dokładnością do 1/1000 sekundy wraz z wizualizacją wyników dla kierowców i dla widzów podczas przejazdu oraz możliwością analizy po przejeździe.
Pozostałe: duży parking, dobra restauracja z ogródkiem z widokiem na tor, całodobowa stacja benzynowa BP, samoobsługowa myjnia bezdotykowa Erhle

Dla każdego zawodnika dostępne są wyniki przejazdu, które są widoczne z gokarta podczas jazdy. Po skończonym przejeździe każdy zawodnik może otrzymać szczegółowy wydruk z czasami poszczególnych okrążeń, które są mierzone z dokładnością do 1 tysięcznej części sekundy.

Tor i gokarty

Przy torze działa restauracja, gdzie można smacznie zjeść i pobiesiadować w gronie znajomych, a także zorganizować imprezę na wyłączność. Istnieje możliwość organizacji imprez firmowych, urodzin, wieczorów panieńskich, kawalerskich, itp.

Oprócz dużego parkingu bezpośredno do toru przylega całodobowa stacja beznzynowa BP, punkt LOTTO, punkt obsługi Viatolla, karty paliwowe, bistro, duży sklep oraz samoobsługowa myjnia bezdotykowa Erhle.

GOKARTY

Na wyposażeniu naszego toru posiadamy jedne z najlepszych gokartów dostępnych na rynku, czyli RIMO w najnowszej specyfikacji EVO 6 z oryginalnymi silnikami HONDA GX200.

Tor i gokarty

Copyright © 2015 Gokart Park
Projekt i wykonanie: BielSoft